img_slider.jpg

ASP-S1-80

Moduł cienkowarstwowy oparty na bazie tellurku kadmu. Wizualnie, nie ma wyróżniających się w innych typach modułów ogniw, tworząc całość o kolorze czarnym - o eleganckiej prezentacji i atrakcyjnym, niemal lustrzanym odbiciu przedmiotów znajdujących się wokół moduł czy nieba.

ZALETY

  • Wysoka konwersja

Kadm jest półprzewodnikiem o wysokim współczynniku absorpcji. Z tego powodu kam jest bardziej odpowiednim materiałem do konwersji energii niż krzem.

  • Niski współczynnik temperatury
  • Bardzo dobre działanie w niskiej natężeniu światła

Kadm jest materiałem charakteryzującym się wysoką absorpcją pełnego spektrum. Przy niskim natężeniu światła - jak rano czy wieczorem –moc generowana przez cienkowarstwowe moduły jest większa niż przez krystaliczne moduły zrobione z silikonu, który nie jest bezpośrednim przewodnikiem.

  • Dobra stabilność
  • Atrakcyjny wygląd

Kolor modułu jest intensywnie czarny, moduł nie posiada ramki dzięki czemu dobrze nadaje się do integracji z elewacją lub dachem budynku.

Karta katalogowa

pdf icon

Dostawa i transport

Moduły wysyłane są na palecie w takim przypadku koszt dostawy niezależnie od liczby wynosi 200 zł netto. Przedmioty o małym gabarycie mieszczące się w paczce do 10 kilo wysyłane są za pobraniem w cenie 22 zł netto. Przy zamówieniu powyżej 5 000 zł wysyłka gratis.